Co zyskuję korzystając z serwisu HRfactory.pl?

HRfactory.pl to aplikacja, serwis, strefa, platforma, miejsce spotkań, pierwszy marketplace rekrutacyjny w Polsce, master vendor – jakkolwiek tego nie nazwiemy – jest to miejsce współpracy pracodawców z agencjami rekrutacyjnymi.

Dzięki platformie rekrutacyjnej pracodawca ma natychmiastowy dostęp do wielu agencji, które z kolei mają dostęp do setek czy tysięcy kandydatów. Natomiast agencje rekrutacyjne otrzymują bezpośredni dostęp do procesów rekrutacyjnych, które się aktualnie toczą. Dzięki temu skracamy czas potrzebny na rekrutację i łączymy optymalnie dobranych partnerów. Dodatkowo to pracodawca na początku deklaruje ile chce zapłacić za znalezienie odpowiedniego kandydata. Dzięki HRfactory.pl nie traci się czasu na negocjacje z każdym partnerem, a zainteresowane agencje mogą od razu rozpocząć z nim współpracę.

 

Używać czy nie używać, czyli co marketplace daje pracodawcy?

1. Otrzymujesz dużo w krótkim czasie

Rzeczywistość wygląda tak, że pracodawcy oczekują bardzo dużo od agencji rekrutacyjnych. Zwykle, gdy współpracują z jedną lub dwoma agencjami, ze względu na czas i ograniczone kanały komunikacji, tego nie otrzymują. Przy wykorzystaniu funkcjonalności marketplace’u proces poszukiwania rekrutera lub poszukiwania odpowiedniego kandydata skraca się kilkukrotnie. Co więcej, skuteczność tego mechanizmu nie spada, a wręcz znacząco wzrasta. Marketplace pozwala bowiem na szybką selekcję agencji i zmasowany kontakt z potencjalnymi współpracownikami. A to umożliwia znaczne zwiększenie powodzenia potencjalnego poszukiwania pracownika. 

2. Skuteczność działania

Marketplace umożliwia łatwy kontakt z wieloma rekruterami, pozwalając znaleźć najbardziej odpowiedniego partnera do przeprowadzenia rekrutacji. Wybierając spośród ogromnej ilości opcji, mamy pewność, że skontaktują się z nami tylko najbardziej odpowiedni kandydaci do współpracy. 

3. Wsparcie dla headhunterów

Marketplace ułatwia życie pracodawcom, ale nie tylko. To też pierwsze miejsce, które udostępnia headhunterom dziesiątki firm poszukujących aktualnie kandydatów do pracy. Jeśli rekruter posiada w swojej prywatnej bazie kontakt do specjalisty o bardzo rzadkich umiejętnościach, dużo łatwiej jest odnaleźć pracodawcę poszukującego aktualnie tak nietypowego kandydata na pracownika właśnie na marketplasie.

4. Swoboda i elastyczność

Marketplace umożliwia użytkownikom natychmiastowe rozpoczęcie współpracy i w żaden sposób nie ogranicza komunikacji między współpracującymi stronami. Co więcej, strony, które dzięki markeplace’om zbudowały silne relacje, mogą je po upływie pewnego czasu kontynuować poza platformą lub rozwijać w innych obszarach, jak na przykład szkolenia czy coaching. 

5. Szybkość

Celem procesów rekrutacyjnych jest znalezienie możliwie jak najbardziej odpowiedniego kandydata w jak najkrótszym czasie. Tyle teorii – w praktyce rekrutacje ciągną się miesiącami. Marketplace to jedyne dostępne narzędzie, które pozwala realnie skrócić ten wielotygodniowy proces do kilku lub kilkunastu dni, nie obniżając przy tym jakości całego procesu. 

6. Jasność i przejrzystość

Właściwa ocena wyników agencji rekrutacyjnej jest w tradycyjnych warunkach współpracy trudna. Kiedy w grę wchodzi komunikacja osobista rozdrobniona na wielu pracowników, szereg kontaktów telefonicznych i różnych adresów mailowych, ocena agencji, jej pracy i osiągniętych wyników jest często w zasadzie niemożliwa. 
Wirtualne narzędzie, jakim jest marketplace, nie tylko przyspiesza proces rekrutacji, ale też rozjaśnia i unaocznia całą procedurę, umożliwiając łatwiejszą kontrolę nad poszukiwaniem pracownika i ocenę rezultatów działania.

Ponadto, platforma rekrutacyjna pozwala zabezpieczyć się przed ewentualnym niepowodzeniem, gwarantując, że w sytuacji nieudanej rekrutacji pracodawca będzie mógł wznowić proces rekrutacyjny lub ubiegać się o zwrot części kosztów wynagrodzenia agencji. 

7. Opłata za efekty, nie za udostępnienie platformy

Rejestracja, publikacja ogłoszeń oraz inne funkcjonalności platformy rekrutacyjnej są bezpłatne zarówno dla agencji jak i pracodawców. Opłata pobierana jest wyłącznie w przypadku znalezienia odpowiedniego kandydata na stanowisko.

Opinie

„HRfactory.pl to dla nas idealny sposób na szybsze pozyskanie wartościowych Kandydatów poprzez współpracę z odpowiednimi Agencjami Rekrutacyjnymi.”
Oleg Dupont
Managing Director of EAST Area
MANUTAN
„HRfactory.pl pomaga w szybki i łatwy sposób dotrzeć do kandydatów rekomendowanych przez najbardziej aktywne firmy rekrutacyjne. To konkurencyjny rynek usług, w których liczy się szybkość i jakość.”
Paweł Stankowski
Group HR Director
Vlassenroot
„Bardzo profesjonalny system, przyjazny w użytkowaniu i co najważniejsze: umożliwia dotarcie do klientów z całej Polski bez podejmowania jakichkolwiek działań handlowych. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Agencji Rekrutacyjnych, jak i Pracodawców. Polecam!”
Anna Pycia-Pytlik
CEO
SMART-HR
„HRfactory.pl pomaga lepiej zarządzać budżetem rekrutacji, oszczędzać czas i jednocześnie docierać do większej ilości kandydatów niż poprzez tradycyjne agencje. Serwis jest intuicyjny w użytkowaniu, a system rozliczeń prosty i wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych firm.”
Maciej Gorski
Finance Manager
Discovery Networks Central Europe
„Platforma oferuje zupełnie nowy model współpracy z headhunterami. Dzięki niej pracodawcy mają szerszy dostęp do kandydatów agencji rekrutacyjnych, a agencje zyskują dodatkowe źródło dochodu w postaci nowych klientów i ich projektów”
Grzegorz Dymek
CEO
Spencer sp. z o.o.
„Przyspieszenie procesu rekrutacji oraz błyskawiczny kontakt z doświadczonymi rekruterami z całej Polski to cenna pomoc przy realizacji pilnych projektów rekrutacyjnych. HRfactory.pl wychodzi tym potrzebom naprzeciw”
Joanna Olszak
HR Manager
PAGED S.A.
„HRfactory.pl to doskonała platforma do pozyskania cennych kontaktów biznesowych. Z punktu widzenia Agencji Rekrutacyjnej przyspiesza proces dotarcia do odpowiednich kontrahentów - posiadających potrzeby rekrutacyjne. Stanowi również idealne rozwiązanie dla Pracodawców. Pomaga skrócić czas wyboru Agencji, pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich pracowników"
Katarzyna Mączka-Nowak
Managing Partner
Newman Consulting
„Świetna platforma łącząca pracodawców i agencje rekrutacyjne.
Oszczędza czas i pieniądze. Polecam!!!”
Paweł Bielak
CEO
Sokółka Okna i Drzwi S.A.

UWAGA: Poprzez wybranie przycisku ZAPISZ SIĘ jednocześnie wyrażasz zgodę aby na Twój adres e-mail były przesyłane informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest HR Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Różanej 9/6, tel. +48 780 016 316 (koszt zgodny ze stawką operatora), e-mail: kontakt@hrfactory.pl. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w HR Factory Sylwią Duchna, iod@hrfactory.pl, tel. +48 508 306 787 lub na adres HR Factory sp. z o.o., ul. Różana 9/6, 40-045 Katowice.

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania lub zachowania relacji biznesowych pomiędzy Państwem, a HR Factory sp. z o.o., marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez serwis HRfactory.pl, a także w celu przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, o ile wyrazili Państwo zgodę na ich otrzymywanie.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 ust. 1 lit. a) lub b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez administratora jest nawiązanie lub utrzymanie z Państwem relacji biznesowych oraz marketing bezpośredni usług serwisu HRfactory.pl. Przetwarzane kategorie Państwa danych osobowych to dane osobowe, które pochodzą bezpośrednio od Państwa.

Odbiorcą Państwa danych osobowych są upoważnionymi pracownicy i współpracownicy HR Factory sp. z o.o. którzy w celu wykonania swoich obowiązków muszą posiadać do nich dostęp oraz pracownicy zewnętrznej firmy hostingowej i odpowiedzialnej za obsługę informatyczną serwisu HRfactory.pl.

Dane osobowe przechowywane dla celów przesyłania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego będą przechowywane i przetwarzane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie bądź żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz żądania ich kopii.

Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Podają Państwo swoje dane HR Factory sp. z o.o. dobrowolnie.