Dlaczego pracodawcy decydują się na współpracę z danym rekruterem?

Kiedy zaczynałam poznawać rynek rekrutacji w Polsce, jednym z pierwszych moich spostrzeżeń był niedoceniany potencjał profesjonalnych agencji rekrutacyjnych. Mało tego, teraz wiem, że nikt nie starał się tak naprawdę przeanalizować jego użyteczności. Nikt nie miał pomysłu jak systemowo wykorzystać potencjał rynku agencji tkwiący w sieci ich kontaktów, wiedzy i profesjonalnego podejścia do procesów rekrutacji. Nadal dziwią mnie twierdzenia, że każdy może być rekruterem. 

Przeczytajcie więcej na HRnews.pl: LINK 

Tworząc „marketplace”  rekrutacyjny jakim jest HRfactory.pl przyświecała nam pewna idea. Zakładała ona, że gdy połączymy najlepsze agencje i pracodawców w ogólnopolską sieć wiedzy i kontaktów,  ich współpraca  może być dużo bardziej efektywna, a obie strony będą w stanie zaoszczędzić masę czasu i energii. Stworzyliśmy więc miejsce, gdzie rekruterzy mają bezpośredni dostęp do najnowszych projektów czołowych firm i mogą błyskawicznie zaangażować w te projekty, gdzie mogą pracodawcy pomóc. W ten sposób agencje mogą szybko wzmocnić swój wizerunek jako skutecznego partnera, a pozyskanie wartościowego klienta, i to pod kątem odpowiedniego projektu, przestaje być problemem.

Opinie

„HRfactory.pl to dla nas idealny sposób na szybsze pozyskanie wartościowych Kandydatów poprzez współpracę z odpowiednimi Agencjami Rekrutacyjnymi.”
Oleg Dupont
Managing Director of EAST Area
MANUTAN
„HRfactory.pl pomaga w szybki i łatwy sposób dotrzeć do kandydatów rekomendowanych przez najbardziej aktywne firmy rekrutacyjne. To konkurencyjny rynek usług, w których liczy się szybkość i jakość.”
Paweł Stankowski
Group HR Director
Vlassenroot
„Bardzo profesjonalny system, przyjazny w użytkowaniu i co najważniejsze: umożliwia dotarcie do klientów z całej Polski bez podejmowania jakichkolwiek działań handlowych. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Agencji Rekrutacyjnych, jak i Pracodawców. Polecam!”
Anna Pycia-Pytlik
CEO
SMART-HR
„HRfactory.pl pomaga lepiej zarządzać budżetem rekrutacji, oszczędzać czas i jednocześnie docierać do większej ilości kandydatów niż poprzez tradycyjne agencje. Serwis jest intuicyjny w użytkowaniu, a system rozliczeń prosty i wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych firm.”
Maciej Gorski
Finance Manager
Discovery Networks Central Europe
„Platforma oferuje zupełnie nowy model współpracy z headhunterami. Dzięki niej pracodawcy mają szerszy dostęp do kandydatów agencji rekrutacyjnych, a agencje zyskują dodatkowe źródło dochodu w postaci nowych klientów i ich projektów”
Grzegorz Dymek
CEO
Spencer sp. z o.o.
„Przyspieszenie procesu rekrutacji oraz błyskawiczny kontakt z doświadczonymi rekruterami z całej Polski to cenna pomoc przy realizacji pilnych projektów rekrutacyjnych. HRfactory.pl wychodzi tym potrzebom naprzeciw”
Joanna Olszak
HR Manager
PAGED S.A.
„HRfactory.pl to doskonała platforma do pozyskania cennych kontaktów biznesowych. Z punktu widzenia Agencji Rekrutacyjnej przyspiesza proces dotarcia do odpowiednich kontrahentów - posiadających potrzeby rekrutacyjne. Stanowi również idealne rozwiązanie dla Pracodawców. Pomaga skrócić czas wyboru Agencji, pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich pracowników"
Katarzyna Mączka-Nowak
Managing Partner
Newman Consulting
„Świetna platforma łącząca pracodawców i agencje rekrutacyjne.
Oszczędza czas i pieniądze. Polecam!!!”
Paweł Bielak
CEO
Sokółka Okna i Drzwi S.A.