HRfactory.pl jako jeden ze 100 najlepszych start-upów w Polsce

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego do Katowic na 3 dni zjeżdżają przedstawiciele polityki i wielkiego biznesu, łącznie ponad 7000 osób. Biorą udział w 100 debatach, wymieniając opinie, po to, aby wspólnie szukać odpowiedzi na pytania o przyszłość polskiej ekonomii na tle Europy. Wielu z nich, myśląc o rozwoju swoich interesów, jest zainteresowanych pozyskaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań, które rozszerzą ich portfolio.

Europejski Kongres Gospodarczy to wydarzenie, które przykuwa uwagę wszystkich mediów ekonomicznych w kraju. Podczas Kongresu akredytowanych jest co roku ok. 500 dziennikarzy. Największe dzienniki, radiostacje i telewizja mają swoje studia, aby codziennie na bieżąco relacjonować przebieg wydarzenia. W tym roku ich uwaga skupiona będzie również na start-upach. Nic tak nie elektryzuje dziennikarskiej uwagi, jak nowinka, którą mogą przekazać światu.

Spodek to obiekt kultowy, kojarzy go każdy w kraju. Dotychczas znany był przede wszystkim z koncertów i sportowych rozgrywek. Od paru lat jest areną dla graczy komputerowych. Wtedy zyskuje zupełnie inną, kosmiczną aranżację, nadając imprezie wyjątkowy wymiar. co roku w maju Spodek wypełnia się nie tylko pomysłami, ale także ciekawą zabudową zaprojektowaną specjalnie dla European Start-up Days.

Finałowa setka start-upów konkursu Start-up Challenge zaprezentowała się w katowickim Spodku 11 i 12 maja 2017. To właśnie te pomysły na biznes miały wyjątkową możliwość zaprezentowania się przed przedstawicielami największych korporacji, inwestorami i ekspertami podczas European Start-up Days.

HRfactory.pl też tam był, a cała 100 do przejrzenia tu: http://www.estartupdays.eu/2017/pl/start-up-challenge/161/.

Maj 2017

Opinie

„HRfactory.pl to dla nas idealny sposób na szybsze pozyskanie wartościowych Kandydatów poprzez współpracę z odpowiednimi Agencjami Rekrutacyjnymi.”
Oleg Dupont
Managing Director of EAST Area
MANUTAN
„HRfactory.pl pomaga w szybki i łatwy sposób dotrzeć do kandydatów rekomendowanych przez najbardziej aktywne firmy rekrutacyjne. To konkurencyjny rynek usług, w których liczy się szybkość i jakość.”
Paweł Stankowski
Group HR Director
Vlassenroot
„Bardzo profesjonalny system, przyjazny w użytkowaniu i co najważniejsze: umożliwia dotarcie do klientów z całej Polski bez podejmowania jakichkolwiek działań handlowych. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Agencji Rekrutacyjnych, jak i Pracodawców. Polecam!”
Anna Pycia-Pytlik
CEO
SMART-HR
„HRfactory.pl pomaga lepiej zarządzać budżetem rekrutacji, oszczędzać czas i jednocześnie docierać do większej ilości kandydatów niż poprzez tradycyjne agencje. Serwis jest intuicyjny w użytkowaniu, a system rozliczeń prosty i wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych firm.”
Maciej Gorski
Finance Manager
Discovery Networks Central Europe
„Platforma oferuje zupełnie nowy model współpracy z headhunterami. Dzięki niej pracodawcy mają szerszy dostęp do kandydatów agencji rekrutacyjnych, a agencje zyskują dodatkowe źródło dochodu w postaci nowych klientów i ich projektów”
Grzegorz Dymek
CEO
Spencer sp. z o.o.
„Przyspieszenie procesu rekrutacji oraz błyskawiczny kontakt z doświadczonymi rekruterami z całej Polski to cenna pomoc przy realizacji pilnych projektów rekrutacyjnych. HRfactory.pl wychodzi tym potrzebom naprzeciw”
Joanna Olszak
HR Manager
PAGED S.A.
„HRfactory.pl to doskonała platforma do pozyskania cennych kontaktów biznesowych. Z punktu widzenia Agencji Rekrutacyjnej przyspiesza proces dotarcia do odpowiednich kontrahentów - posiadających potrzeby rekrutacyjne. Stanowi również idealne rozwiązanie dla Pracodawców. Pomaga skrócić czas wyboru Agencji, pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich pracowników"
Katarzyna Mączka-Nowak
Managing Partner
Newman Consulting
„Świetna platforma łącząca pracodawców i agencje rekrutacyjne.
Oszczędza czas i pieniądze. Polecam!!!”
Paweł Bielak
CEO
Sokółka Okna i Drzwi S.A.