Impact fintech’17

Tym razem Dziennik Zachodni pochwalił się za nas . Będziemy w dniach 6-7 grudnia na kongresie Impact fintech’17 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Najważniejsze w Europie wydarzenie poświęcone branży fintech. Podczas kongresu Impact fintech’17 będzie można poznać rewolucyjne rozwiązania z zakresu bankowości internetowej, możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji, wpływu technologii blockchain na usługi finansowe a także szereg innych innowacyjnych pomysłów, nad którymi pracują startupy z całej Europy.

Blockchain, bitcoin, cyberbezpieczeństwo to tematy wokół których kręciły się wszystkie rozmowy. Ale oznacza to, że przed działami HR w bankach i firmach ubezpieczeniowych także stoją wyzwania rekrutacyjne – gdzie znaleźć odpowiednie zespoły, aby były wsparciem dla start-upów i potrafiły wdrażać innowacje. 

LINK do artykułu w Dzienniku Zachodnim. 

Wszyscy, którzy rekrutują i chcieliby robić to efektywniej zapraszamy do rozmów. Chętnie zastanowimy się w jakim stopniu możemy Wam pomóc. 

Opinie

„HRfactory.pl to dla nas idealny sposób na szybsze pozyskanie wartościowych Kandydatów poprzez współpracę z odpowiednimi Agencjami Rekrutacyjnymi.”
Oleg Dupont
Managing Director of EAST Area
MANUTAN
„HRfactory.pl pomaga w szybki i łatwy sposób dotrzeć do kandydatów rekomendowanych przez najbardziej aktywne firmy rekrutacyjne. To konkurencyjny rynek usług, w których liczy się szybkość i jakość.”
Paweł Stankowski
Group HR Director
Vlassenroot
„Bardzo profesjonalny system, przyjazny w użytkowaniu i co najważniejsze: umożliwia dotarcie do klientów z całej Polski bez podejmowania jakichkolwiek działań handlowych. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Agencji Rekrutacyjnych, jak i Pracodawców. Polecam!”
Anna Pycia-Pytlik
CEO
SMART-HR
„HRfactory.pl pomaga lepiej zarządzać budżetem rekrutacji, oszczędzać czas i jednocześnie docierać do większej ilości kandydatów niż poprzez tradycyjne agencje. Serwis jest intuicyjny w użytkowaniu, a system rozliczeń prosty i wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych firm.”
Maciej Gorski
Finance Manager
Discovery Networks Central Europe
„Platforma oferuje zupełnie nowy model współpracy z headhunterami. Dzięki niej pracodawcy mają szerszy dostęp do kandydatów agencji rekrutacyjnych, a agencje zyskują dodatkowe źródło dochodu w postaci nowych klientów i ich projektów”
Grzegorz Dymek
CEO
Spencer sp. z o.o.
„Przyspieszenie procesu rekrutacji oraz błyskawiczny kontakt z doświadczonymi rekruterami z całej Polski to cenna pomoc przy realizacji pilnych projektów rekrutacyjnych. HRfactory.pl wychodzi tym potrzebom naprzeciw”
Joanna Olszak
HR Manager
PAGED S.A.
„HRfactory.pl to doskonała platforma do pozyskania cennych kontaktów biznesowych. Z punktu widzenia Agencji Rekrutacyjnej przyspiesza proces dotarcia do odpowiednich kontrahentów - posiadających potrzeby rekrutacyjne. Stanowi również idealne rozwiązanie dla Pracodawców. Pomaga skrócić czas wyboru Agencji, pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich pracowników"
Katarzyna Mączka-Nowak
Managing Partner
Newman Consulting
„Świetna platforma łącząca pracodawców i agencje rekrutacyjne.
Oszczędza czas i pieniądze. Polecam!!!”
Paweł Bielak
CEO
Sokółka Okna i Drzwi S.A.