Ważne wydarzenia – HRfactory.pl

ostatnia aktualizacja: czerwiec 2018

Poniższy wpis jest zbiorem ważnych wydarzeń w działalności HRfactory.pl – tam byliśmy 🙂

 

Wydarzenia w 2018 roku

 

5 czerwca 2018r. – KONGRES PROFESJONALISTÓW HR

Wielowymiarowość działu HR w kontekście realizacji celów biznesowych i efektywnej współpracy z Zarządem – HRfactory.pl zostało patronem medialnym konferencji KONGRES PROFESJONALISTÓW HR, która miała miejsce 5 czerwca 2018 r. w Warszawie w Hotel Airport Okęcie.

 

16-17 kwietnia 2018r. – 11. Forum Inwestycyjnym w Tarnowie

Podczas Forum jeden z paneli był prowadzony przez naszą koleżankę Sylwię Duchna: Czy roboty i sztuczna inteligencja zabiorą ludziom pracę? – szanse i zagrożenia wynikające z robotyzacji gospodarki.

W paneli uczestniczyli także: Marcin Fiedziukiewicz z Jobsquare, Szymon Janicki z HCM Deck, Paweł Kułaga z Greygoose Outsourcing sp. z o.o. i Marcin Młynarczyk z Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

 

20 marca 2018r. – Recruitment Days 2018

Korporacja to wielki okręt, start-up to zwinny jacht, a HR Tech jest jak ślimak… chcesz wiedzieć dlaczego?

https://www.pb.pl/konferencje/recruitment-days-2018-1115

 

16 marca 2018r. – HR Factor XII – #SmartHR

HRfactory.pl uczestniczył takżę w HR Factor XII – #SmartHR w Krakowie i poprowadził warsztat: Czym jest MUST HAVE w rekrutacji!!!

 

28 luty 2018r. – Innowacje w HR

HRfactory.pl – prezentowaliśmy jako jeden z innowacyjnych pomysłów na rekrutację podczas spotkania Innowacje w HR. W drugim dniu konferencji mieliśmy okazję wziąć udział w warsztacie poprowadzonym przez Toma Haak – założyciela HR Trend Institute. Zapraszamy na stronę https://hrtrendinstitute.com/, aby poznać najnowsze trendy w obszarze HR.

http://www.innowacjewhr.pl/

31 stycznia 2018r. – HR in SSC Forum

W Hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się 2 edycja HR in SSC Forum podczas której współtwórca HRfactory.pl Mikolaj Tarnawski mówił o Aggregation Tools to accelerate Recruitment.

Wydarzenia w 2017 roku

 

6-7 grudnia 2017r. – Impact fintech’17

Zespół HRfactory.pl uczestniczył w kongresie Impact fintech’17 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym – najważniejsze w Europie wydarzenie poświęcone branży fintech. Podczas kongresu Impact fintech’17 można było poznać rewolucyjne rozwiązania z zakresu bankowości internetowej, możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji, wpływu technologii blockchain na usługi finansowe a także szereg innych innowacyjnych pomysłów, nad którymi pracują startupy z całej Europy.

Blockchain, bitcoin, cyberbezpieczeństwo to tematy wokół których kręciły się wszystkie rozmowy. Ale oznacza to, że przed działami HR w bankach i firmach ubezpieczeniowych także stoją wyzwania rekrutacyjne – gdzie znaleźć odpowiednie zespoły, aby były wsparciem dla start-upów i potrafiły wdrażać innowacje. 

 

10-11 października 2017r. – Wolves Summit

Nasze stanowisko na Wolves Summit w Pałacu Kultury przyciągnęło wielu ciekawych rozmówców. Wszyscy pytali jak możemy im pomóc, a my przekonywaliśmy, że rekrutacja jeszcze nigdy nie była tak prosta!

HRfactory.pl – the smartest way to recruit

Wolves Summit to międzynarodowa konferencja gromadząca startupy, inwestorów, przedstawicieli korporacji z ponad 50 krajów z całego świata. Skupia się na innowacjach w technologii i promuje ideę networkingu, przede wszystkim dzięki narzędziu umożliwiającemu umawianie spotkań 1:1 z wybranymi przez siebie uczestnikami.

27 września 2017r. – ASPIRE Poland

HRfactory.pl dołączył do firm stowarzyszonych w ASPIRE Poland. Jesteśmy przekonani, że nasz marketplace rekrutacyjny będzie skutecznym wsparciem dla członków ASPIRE i pomoże rozwiązać problemy z pozyskaniem specjalistów do tego sektora.

 

1-2 czerwca 2017r. – PIONEERS`17

W dniach 1 i 2 czerwca 2017 HRfactory.pl było jednym z 500 najlepszych startup-ów w Europie prezentujących się na PIONEERS`17.

https://pioneers.io/events/pioneers17

11-12 maj 2017r. – European Start-up Days

Podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego do Katowic na 3 dni zjeżdżają przedstawiciele polityki i wielkiego biznesu, łącznie ponad 7000 osób. Biorą udział w 100 debatach, wymieniając opinie, po to, aby wspólnie szukać odpowiedzi na pytania o przyszłość polskiej ekonomii na tle Europy. Wielu z nich, myśląc o rozwoju swoich interesów, jest zainteresowanych pozyskaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań, które rozszerzą ich portfolio. Nic tak nie elektryzuje dziennikarskiej uwagi, jak nowinka, którą mogą przekazać światu. Co roku w maju Spodek wypełnia się nie tylko pomysłami, ale także ciekawą zabudową zaprojektowaną specjalnie dla European Start-up Days.

Finałowa setka start-upów konkursu Start-up Challenge zaprezentowała się w katowickim Spodku. To właśnie te pomysły na biznes miały wyjątkową możliwość zaprezentowania się przed przedstawicielami największych korporacji, inwestorami i ekspertami podczas European Start-up Days.

HRfactory.pl też tam był, a cała 100 do przejrzenia tu: http://www.estartupdays.eu/2017/pl/start-up-challenge/161/.

8-9 maja 2017r. – XXV Kongresie Kadry

XXV Kongresie Kadry, który odbywał się w dniach 8-9 maja 2017 r., w Warszawie. Tematem przewodnim było hasło: Gdy technologia spotyka człowieka, a ponieważ HRfactory.pl wpisuje się w ten trend – bo przecież każdy marketplace jest wynikiem wykorzystania technologii, aby żyło się łatwiej, aby pracowało się wygodniej, a w naszym przypadku, aby rekrutowano – szybciej, dlatego tez tam byliśmy. 

 

Wydarzenia w 2016 roku

 

7-8 listopada 2016r. – XXIV Kongres Kadry

My na pytanie: Rekrutować inaczej… ale jak? mamy jedną odpowiedź, którą udzielaliśmy wszystkim zainteresowanym  podczas XXIV Kongres Kadry w Centrum Nauki Kopernik.

19-20 maja 2016r. – European Start-up Days

W dniach 19 i 20 maja można było nas spotkać w Spodku na European Start-up Days – Katowice. Zakwalifikowaliśmy się jako jeden ze 100 start-upów z całej Polski (zgłoszeń podobno było ponad 600 :))

http://www.eecpoland.eu/2016/pl/

 

9-10 maja 2016r. – XXIII Kongresu Kadry

Na wiosennej edycji kongresu Kadry którego tematem Przewodnim było „W Pogodni za pracownikiem” w Muzeum Historii Żydów Polski POLIN uczestniczyło także HRfactory.pl. Chętnie dyskutowaliśmy jak nasz model współpracy z agencjami przyczynia się do sukcesu zespołów HR, a przede wszystkim zwiększa szanse dotarcia od lepszej jakości kandydatów.

 

3 marca 2016r. – Narzędziownia HR

Konferencja Narzędziownia HR odbyła się w czwartek 3 marca we Wrocławiu. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, ciekawe rozmowy, inspirujące dyskusje oraz pozytywne opinie o naszej platformie.

 

Opinie

„HRfactory.pl to dla nas idealny sposób na szybsze pozyskanie wartościowych Kandydatów poprzez współpracę z odpowiednimi Agencjami Rekrutacyjnymi.”
Oleg Dupont
Managing Director of EAST Area
MANUTAN
„HRfactory.pl pomaga w szybki i łatwy sposób dotrzeć do kandydatów rekomendowanych przez najbardziej aktywne firmy rekrutacyjne. To konkurencyjny rynek usług, w których liczy się szybkość i jakość.”
Paweł Stankowski
Group HR Director
Vlassenroot
„Bardzo profesjonalny system, przyjazny w użytkowaniu i co najważniejsze: umożliwia dotarcie do klientów z całej Polski bez podejmowania jakichkolwiek działań handlowych. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Agencji Rekrutacyjnych, jak i Pracodawców. Polecam!”
Anna Pycia-Pytlik
CEO
SMART-HR
„HRfactory.pl pomaga lepiej zarządzać budżetem rekrutacji, oszczędzać czas i jednocześnie docierać do większej ilości kandydatów niż poprzez tradycyjne agencje. Serwis jest intuicyjny w użytkowaniu, a system rozliczeń prosty i wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych firm.”
Maciej Gorski
Finance Manager
Discovery Networks Central Europe
„Platforma oferuje zupełnie nowy model współpracy z headhunterami. Dzięki niej pracodawcy mają szerszy dostęp do kandydatów agencji rekrutacyjnych, a agencje zyskują dodatkowe źródło dochodu w postaci nowych klientów i ich projektów”
Grzegorz Dymek
CEO
Spencer sp. z o.o.
„Przyspieszenie procesu rekrutacji oraz błyskawiczny kontakt z doświadczonymi rekruterami z całej Polski to cenna pomoc przy realizacji pilnych projektów rekrutacyjnych. HRfactory.pl wychodzi tym potrzebom naprzeciw”
Joanna Olszak
HR Manager
PAGED S.A.
„HRfactory.pl to doskonała platforma do pozyskania cennych kontaktów biznesowych. Z punktu widzenia Agencji Rekrutacyjnej przyspiesza proces dotarcia do odpowiednich kontrahentów - posiadających potrzeby rekrutacyjne. Stanowi również idealne rozwiązanie dla Pracodawców. Pomaga skrócić czas wyboru Agencji, pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich pracowników"
Katarzyna Mączka-Nowak
Managing Partner
Newman Consulting
„Świetna platforma łącząca pracodawców i agencje rekrutacyjne.
Oszczędza czas i pieniądze. Polecam!!!”
Paweł Bielak
CEO
Sokółka Okna i Drzwi S.A.

UWAGA: Poprzez wybranie przycisku ZAPISZ SIĘ jednocześnie wyrażasz zgodę aby na Twój adres e-mail były przesyłane informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Administratorem Państwa danych osobowych jest HR Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Różanej 9/6, tel. +48 780 016 316 (koszt zgodny ze stawką operatora), e-mail: kontakt@hrfactory.pl. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w HR Factory Sylwią Duchna, iod@hrfactory.pl, tel. +48 508 306 787 lub na adres HR Factory sp. z o.o., ul. Różana 9/6, 40-045 Katowice.

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania lub zachowania relacji biznesowych pomiędzy Państwem, a HR Factory sp. z o.o., marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez serwis HRfactory.pl, a także w celu przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, o ile wyrazili Państwo zgodę na ich otrzymywanie.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 ust. 1 lit. a) lub b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO).

Prawnie uzasadnionym interesem realizowanym przez administratora jest nawiązanie lub utrzymanie z Państwem relacji biznesowych oraz marketing bezpośredni usług serwisu HRfactory.pl. Przetwarzane kategorie Państwa danych osobowych to dane osobowe, które pochodzą bezpośrednio od Państwa.

Odbiorcą Państwa danych osobowych są upoważnionymi pracownicy i współpracownicy HR Factory sp. z o.o. którzy w celu wykonania swoich obowiązków muszą posiadać do nich dostęp oraz pracownicy zewnętrznej firmy hostingowej i odpowiedzialnej za obsługę informatyczną serwisu HRfactory.pl.

Dane osobowe przechowywane dla celów przesyłania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego będą przechowywane i przetwarzane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie bądź żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz żądania ich kopii.

Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Podają Państwo swoje dane HR Factory sp. z o.o. dobrowolnie.