O nas

Pomysł i misja

HRfactory.pl jest największą społecznością profesjonalnych rekruterów w Polsce i miejscem spotkań on-line pracodawców i agencji rekrutacyjnych.

  1. Platforma oferuje szybki i efektywny sposób komunikacji pomiędzy pracodawcami a rekruterami i pozwala 3 razy szybciej dotrzeć do odpowiednich kandydatów. 
  2. Dzięki HRfactory.pl agencje rekrutacyjne otrzymały możliwość angażowania się projekty rekrutacyjne najlepszych pracodawców w Polsce i prezentacji najlepszych kandydatów bezpośrednio zainteresowanym firmom.
  3. HRfactory.pl to jasne i przejrzyste zasady oraz nowe możliwości współpracy z pracodawcami. Jeśli należysz do elitarnej grupy najlepszych rekruterów na rynku, ta platforma jest stworzona właśnie dla Ciebie!

 

Idea działania HRfactory.pl czyli dla kogo i po co istnieje?

Idea funkcjonowania HRfactory.pl powstała z doświadczenia zawodowego autorów projektu. Pracując w wielu organizacjach przekonaliśmy się na własnej skórze, jak ważne jest zrekrutowanie najlepszego pracownika i jak bardzo szkodzi zatrudnienie złego kandydata.

Znalezienie osoby spełniającej oczekiwane kryteria nie jest łatwe. Stan ten utrwala fakt, że rekrutacja w Polsce wciąż ma charakter bardzo tradycyjny. Na rynku funkcjonuje kilka tysięcy agencji zatrudnienia, a pracodawcy nie zawsze wiedzą z kim warto pracować, aby zrealizować swoje cele rekrutacyjne i nie zmarnować cennego czasu ani pieniędzy. Coraz mniej efektywne staje się także poszukiwanie wartościowych pracowników przez ogłoszenia, a mimo to część pracodawców niechętnie myśli o korzystaniu z usług agencji.

Chcemy tę sytuację zmienić.  

Naszą misją jest więc:
„Umożliwić pracodawcom i agencjom szybszą rekrutację najlepszych kandydatów dzięki nowemu modelowi współpracy”

Modelowi, który umożliwia obu stronom oszczędność czasu i energii, pracodawcom lepsze wykorzystanie potencjału wiedzy agencji, a agencjom rekrutacyjnym dotarcie do optymalnych dla nich projektów i nowych klientów, powodując tym samym wzrost przychodów  i umocnienie pozycji na rynku. Dzięki HRfactory.pl znalezienie najlepszych kandydatów będzie możliwe szybko, sprawnie i na jasnych, transparentnych zasadach dla obu stron.

 

HRfactory.pl to jeden ze 100 najlepszych startup-ów w Polsce (w 2016 i 2017 roku) oraz jeden z 500 najlepszych w Europie (w 2017)

#hrfactory.pl #marketplace rekrutacyjny

w dniach 12-13 maja 2017 roku w Spodku mieliśmy okazję prezentować się w gronie najlepszych polskich startup-ów na European Start-up Days, więcej informacji na: http://www.estartupdays.eu/pl/.

 

w dniach 1-2 czerwca 2017 roku, tym razem w Hofburg Vienna, uczestniczyliśmy w wydarzeniu PIONEERS’17, więcej informacji na: https://pioneers.io/events/pioneers17.

Założyciele

Sylwia Duchna

Sylwia Duchna

Project Manager z doświadczeniem w międzynarodowych firmach produkcyjnych i instytucjach finansowych, specjalizująca się w analizie i optymalizacji procesów biznesowych oraz zarządzaniu kompleksowymi projektami IT o zasięgu globalnym.

“Pracując w wielu organizacjach przekonaliśmy się na własnej skórze, jak ważne jest zrekrutowanie najlepszego pracownika i jak bardzo szkodzi zatrudnienie złego kandydata. Chcemy, żeby Pracodawcy mogli w prosty sposób korzystać z potencjału rynku agencji rekrutacyjnych.”

sylwia.duchna@hrfactory.pl

linkedin

Mikołaj Tarnawski

Mikołaj Tarnawski

Manager z ponad 14-letnim doświadczeniem B2B w budowaniu i wdrażaniu strategii oraz szeroko rozumianych projektach rozwoju biznesu dla międzynarodowych koncernów w Polsce i Europie Centralnej. Absolwent holenderskiej Arnhem Business School oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

“Dzięki HRfactory.pl znalezienie najlepszych kandydatów będzie możliwe szybciej, sprawniej i na jasnych, transparentnych zasadach dla obu stron.”

mikolaj.tarnawski@hrfactory.pl

linkedin

Opinie

„HRfactory.pl to dla nas idealny sposób na szybsze pozyskanie wartościowych Kandydatów poprzez współpracę z odpowiednimi Agencjami Rekrutacyjnymi.”
Oleg Dupont
Managing Director of EAST Area
MANUTAN
„HRfactory.pl pomaga w szybki i łatwy sposób dotrzeć do kandydatów rekomendowanych przez najbardziej aktywne firmy rekrutacyjne. To konkurencyjny rynek usług, w których liczy się szybkość i jakość.”
Paweł Stankowski
Group HR Director
Vlassenroot
„Bardzo profesjonalny system, przyjazny w użytkowaniu i co najważniejsze: umożliwia dotarcie do klientów z całej Polski bez podejmowania jakichkolwiek działań handlowych. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Agencji Rekrutacyjnych, jak i Pracodawców. Polecam!”
Anna Pycia-Pytlik
CEO
SMART-HR
„HRfactory.pl pomaga lepiej zarządzać budżetem rekrutacji, oszczędzać czas i jednocześnie docierać do większej ilości kandydatów niż poprzez tradycyjne agencje. Serwis jest intuicyjny w użytkowaniu, a system rozliczeń prosty i wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych firm.”
Maciej Gorski
Finance Manager
Discovery Networks Central Europe
„Platforma oferuje zupełnie nowy model współpracy z headhunterami. Dzięki niej pracodawcy mają szerszy dostęp do kandydatów agencji rekrutacyjnych, a agencje zyskują dodatkowe źródło dochodu w postaci nowych klientów i ich projektów”
Grzegorz Dymek
CEO
Spencer sp. z o.o.
„Przyspieszenie procesu rekrutacji oraz błyskawiczny kontakt z doświadczonymi rekruterami z całej Polski to cenna pomoc przy realizacji pilnych projektów rekrutacyjnych. HRfactory.pl wychodzi tym potrzebom naprzeciw”
Joanna Olszak
HR Manager
PAGED S.A.
„HRfactory.pl to doskonała platforma do pozyskania cennych kontaktów biznesowych. Z punktu widzenia Agencji Rekrutacyjnej przyspiesza proces dotarcia do odpowiednich kontrahentów - posiadających potrzeby rekrutacyjne. Stanowi również idealne rozwiązanie dla Pracodawców. Pomaga skrócić czas wyboru Agencji, pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich pracowników"
Katarzyna Mączka-Nowak
Managing Partner
Newman Consulting
„Świetna platforma łącząca pracodawców i agencje rekrutacyjne.
Oszczędza czas i pieniądze. Polecam!!!”
Paweł Bielak
CEO
Sokółka Okna i Drzwi S.A.