O nas

Założyciele

Sylwia Duchna

Sylwia Duchna

Agile Coach i Project Manager z doświadczeniem w międzynarodowych firmach produkcyjnych i instytucjach   finansowych (Akzo Nobel, Bank BGŻ, ING Tech PL), specjalizująca się w analizie i optymalizacji  procesów biznesowych według metodologii Lean SixSigma, zarządzaniu kompleksowymi projektami IT o zasięgu globalnym oraz współpracy z zespołami IT nad efektywnością ich pracy.

email: sylwia.duchna@hrfactory.pl    

mobile: +48 508 306 787

https://www.linkedin.com/in/sylwiaduchna/

Mikołaj Tarnawski

Mikołaj Tarnawski

Manager z ponad 15-letnim doświadczeniem B2B w budowaniu i wdrażaniu strategii oraz szeroko   rozumianych projektach rozwoju biznesu dla międzynarodowych koncernów w Polsce i Europie Centralnej. Absolwent holenderskiej Arnhem Business School oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

email: mikolaj.tarnawski@hrfactory.pl

mobile: +48 509 329 577

https://www.linkedin.com/in/mikolaj-tarnawski-281442/

Chcesz umówić się na rozmowę z Mikołajem – powiadom go o tym automatycznie: https://calendly.com/hrfactory/webinar 

Opinie

„HRfactory.pl to dla nas idealny sposób na szybsze pozyskanie wartościowych Kandydatów poprzez współpracę z odpowiednimi Agencjami Rekrutacyjnymi.”
Oleg Dupont
Managing Director of EAST Area
MANUTAN
„HRfactory.pl pomaga w szybki i łatwy sposób dotrzeć do kandydatów rekomendowanych przez najbardziej aktywne firmy rekrutacyjne. To konkurencyjny rynek usług, w których liczy się szybkość i jakość.”
Paweł Stankowski
Group HR Director
Vlassenroot
„Bardzo profesjonalny system, przyjazny w użytkowaniu i co najważniejsze: umożliwia dotarcie do klientów z całej Polski bez podejmowania jakichkolwiek działań handlowych. Jest odpowiedzią na potrzeby zarówno Agencji Rekrutacyjnych, jak i Pracodawców. Polecam!”
Anna Pycia-Pytlik
CEO
SMART-HR
„HRfactory.pl pomaga lepiej zarządzać budżetem rekrutacji, oszczędzać czas i jednocześnie docierać do większej ilości kandydatów niż poprzez tradycyjne agencje. Serwis jest intuicyjny w użytkowaniu, a system rozliczeń prosty i wpisuje się w oczekiwania nowoczesnych firm.”
Maciej Gorski
Finance Manager
Discovery Networks Central Europe
„Platforma oferuje zupełnie nowy model współpracy z headhunterami. Dzięki niej pracodawcy mają szerszy dostęp do kandydatów agencji rekrutacyjnych, a agencje zyskują dodatkowe źródło dochodu w postaci nowych klientów i ich projektów”
Grzegorz Dymek
CEO
Spencer sp. z o.o.
„Przyspieszenie procesu rekrutacji oraz błyskawiczny kontakt z doświadczonymi rekruterami z całej Polski to cenna pomoc przy realizacji pilnych projektów rekrutacyjnych. HRfactory.pl wychodzi tym potrzebom naprzeciw”
Joanna Olszak
HR Manager
PAGED S.A.
„HRfactory.pl to doskonała platforma do pozyskania cennych kontaktów biznesowych. Z punktu widzenia Agencji Rekrutacyjnej przyspiesza proces dotarcia do odpowiednich kontrahentów - posiadających potrzeby rekrutacyjne. Stanowi również idealne rozwiązanie dla Pracodawców. Pomaga skrócić czas wyboru Agencji, pozwala na szybkie znalezienie odpowiednich pracowników"
Katarzyna Mączka-Nowak
Managing Partner
Newman Consulting
„Świetna platforma łącząca pracodawców i agencje rekrutacyjne.
Oszczędza czas i pieniądze. Polecam!!!”
Paweł Bielak
CEO
Sokółka Okna i Drzwi S.A.